• 0 232 450 00 45
  • info@izmirkasa.com.tr

El Terminalleri


 

El Terminalleri, Data Terminalleri, Barkod Okuyuculu El Terminalleri, Karekod Okuyuculu El terminalleri, 

Her sektör için sistemle entegre çalışabilen çözümler

 

Sahada sipariş almak, stok sayımı yapmak, cafe restaurant gibi yerlerde siparişleri mutfağa hızlıca göndermek el terminalleri ile artık çok daha kolay. Barkod okuyucu özelliği vardır.Mobil Olarak Kullanılabilen çok yönlü saha içerisinde Hızlı satış ve Stok Kontrolü için kullanılır.

Perkon,Casio,Motorola,Honeywell,Zebex,

CMT MT8000 Attis
CMT MT7100 Ares
Hugin DT 352 El Terminali
M3 Smart CE 5.0 El Terminali


 

Barkodlu Satış Sistemleri

Market Barkod Sistemi

Market , Süpermarket, Bakkal, Tekel Bayii, Benzin İstasyonu gibi satış noktalarında kullanılan hızlı satış programıdır.

Şarküteri Barkod Sistemi

Zeytin, peynir, et ve süt ürünleri satışı yapan noktalarda teraziler ile de entegreli çalışabilen hızlı satış programıdır.

Tekstil Barkod Sistemi

Hazır giyim satışı veya tekstil üretim atölyelerinde kullanılan barkodlu cihazlarla ve plc makinalarla çalışabilen programdır.

Restaurant Cafe Sistemi

Restaurant, cafe, bar, yemek salonu gibi yemek hizmeti ve paket servis hizmeti veren noktalarda kullanılan sipariş takip programıdır.

Kantin Barkod Sistemi

Okul, Üniversite, Fabrika gibi kurumlarda hızlı satış hizmeti sunan noktalarda, kartlı satış sistemi ile de kullanılabilen programdır.

Kuruyemiş BarkodSistemi

Kuruyemiş, şekerleme, bakliyat gibi ürünlerin satışını yapan noktalarda barkodlu teraziler veya tartım terazileri ile kullanılabilen programdır.

Ayakkabı Barkod Sistemi

Ayakkabı sektöründe hizmet veren satış noktalarında renk ve beden takibinin yapılabildiği, barkodlu hızlı satış stok takip programıdır.

Manav Barkod Sistemi

Meyve, sebze gibi tartılı ürünlerin satışının yapıldığı noktalarda barkodlu terazi veya tartım terazileri ile entegreli çalışabilen programdır.

Yedekparça Takip Sistemi

Bilgisayar, Telefon, Otomotiv, Beyaz Eşya gibi sektörlerde yedek parçaların satışının ve seri numara takibinin yapılabildiği programdır.

© 2018 İzmir Kasa Bilişim Teknolojileri . Her Hakkı Saklıdır | E-WIT