• 0 232 450 00 45
  • info@izmirkasa.com.tr

Barkod Sistemleri


 

e-wit Barkod Yazlımları  ile satışlarınız daha kolay ve kontrollü, stok takibiniz daha sağlıklı olacaktır.

Market,Tekel,Şarküteri,Giyim Tekstil,Ayakkabı,Restaurant Cafe ve Özel Sektör Çözüm yazılımlarımız ile sizlere rahat kullanım kolaylığı,Estetik mimari ve Profesyonel alyapısı ile işletmenize güven sağlar verimliliği arttırır.

Stok yönetimi, satın alma yönetimi, satış ve satış kanalları yönetimi, finans,;  Finansal Yönetim Sistemi ile takip edebilirsiniz.Ön muhasebe ve bütçe yönetimi  daha kapsamlı analizlere ihtiyaç duyan kullanıcılar için;İlave edilecek olan karar destek sistemi, sabit kıymetler  ile birlikte, işletmelerin tüm finansal süreçlerini daha kapsamlı analizlere ihtiyaç duyan kullanıcılar için; ilave edilecek olan karar destek sistemi.

İşletmeniz için Hertürlü çözüm içerisinde biz varız, Siz yeterki isteyin .

 

ewit Market Barkod Sistemi

Market Barkod Sistemi

Barkod okuyucular, fiş yazıcılar ve yeni nesil yazarkasa poslar ile entegreli çalışabilen, market stok satış takip otomasyonudur.

ewit Kantin Barkod Sistemi

Kantin Barkod Sistemi

Barkod okuyucular, yeni nesil yazarkasa poslar, bakiye yüklenebilen kartlar ve giriş-çıkış turnikeleri ile entegreli çalışabilen kantin stok satış, öğrenci takip..

ewit Restaurant Cafe Sipariş

Restaurant Cafe Sipariş

Dokunmatik ekranlı bilgisayarlar, el terminalleri, adisyon yazıcılar ve yeni nesil yazarkasa poslar ile entegreli çalışabilen, restaurant cafe sipariş otomasyonudur.

ewit Tekstil Mağaza Sistemi

Tekstil Mağaza Sistemi

Dokunmatik ekranlı bilgisayarlar, barkod okuyucular, fiş yazıcılar ve yeni nesil yazarkasa poslar ile entegreli çalışabilen, tekstil stok satış takip otomasyonudur.

ewit Ayakkabı Çanta Mağazası

Ayakkabı Çanta Mağazası

Dokunmatik ekranlı bilgisayarlar, barkod okuyucular, fiş yazıcılar ve yeni nesil yazarkasa poslar ile entegreli çalışabilen, ayakkabı çanta satış takip otomasyonudur.

ewit Saha Satış Otomasyonu

Saha Satış Otomasyonu

El terminalleri ve mobil fatura yazıcılar ile entegreli çalışabilen, ofis dışında saha satışında mobil olarak kullanılan stok satış takip otomasyonudur.

ewit Şarküteri Barkod Sistemi

Şarküteri Barkod Sistemi

Dokunmatik ekranlı bilgisayarlar, barkod okuyucular, teraziler ve yeni nesil yazarkasa poslar ile entegreli çalışabilen, şarküteri stok satış takip otomasyonudur.

ewit Kuruyemiş Barkod Sistemi

Kuruyemiş Barkod Sistemi

Dokunmatik ekranlı bilgisayarlar, barkod okuyucular, teraziler ve yeni nesil yazarkasa poslar ile entegreli çalışabilen, kuruyemiş stok satış takip otomasyonudur.

 


 

Barkodlu Satış Sistemleri

Market Barkod Sistemi

Market , Süpermarket, Bakkal, Tekel Bayii, Benzin İstasyonu gibi satış noktalarında kullanılan hızlı satış programıdır.

Şarküteri Barkod Sistemi

Zeytin, peynir, et ve süt ürünleri satışı yapan noktalarda teraziler ile de entegreli çalışabilen hızlı satış programıdır.

Tekstil Barkod Sistemi

Hazır giyim satışı veya tekstil üretim atölyelerinde kullanılan barkodlu cihazlarla ve plc makinalarla çalışabilen programdır.

Restaurant Cafe Sistemi

Restaurant, cafe, bar, yemek salonu gibi yemek hizmeti ve paket servis hizmeti veren noktalarda kullanılan sipariş takip programıdır.

Kantin Barkod Sistemi

Okul, Üniversite, Fabrika gibi kurumlarda hızlı satış hizmeti sunan noktalarda, kartlı satış sistemi ile de kullanılabilen programdır.

Kuruyemiş BarkodSistemi

Kuruyemiş, şekerleme, bakliyat gibi ürünlerin satışını yapan noktalarda barkodlu teraziler veya tartım terazileri ile kullanılabilen programdır.

Ayakkabı Barkod Sistemi

Ayakkabı sektöründe hizmet veren satış noktalarında renk ve beden takibinin yapılabildiği, barkodlu hızlı satış stok takip programıdır.

Manav Barkod Sistemi

Meyve, sebze gibi tartılı ürünlerin satışının yapıldığı noktalarda barkodlu terazi veya tartım terazileri ile entegreli çalışabilen programdır.

Yedekparça Takip Sistemi

Bilgisayar, Telefon, Otomotiv, Beyaz Eşya gibi sektörlerde yedek parçaların satışının ve seri numara takibinin yapılabildiği programdır.

© 2018 İzmir Kasa Bilişim Teknolojileri . Her Hakkı Saklıdır | E-WIT